Şuanda Okuduğunuz İçerik
Amber Rose ve Dr. Chris Talk Show Podcast

Amber Rose ve Dr. Chris Talk Show Podcast

Eğlenceli bir radyo showu Amber Rose ve Doktor Chris’in talk showunu dinlemediyseniz mutlaka dinlemelisiniz. Gayet açıklar ve seks hakkında herşeyi konuşup tartışıyorlar 🙂

Orta seviye bir ingilizce ile anlayabileceğiniz bir talk show. Ayrıca seks hakkında merak ettiğiniz herşeyi bu talk showda bulabilirsiniz. Müziksizdir, yayın boyunca konuşuyorlar ve konular cinsellik, ilişkiler, kendine güven olmak üzere 3 ana başlık altında diyebilirim. Erkekler için özellikle bayanları etkileme, ve özgüven kazanma gibi bir den fazla konularda öneriler veriyorlar, aynı şekilde bayanlarada. Programda ki en keyifli anlar telefon konuşmaları, dinleyiciler telefon ile programa bağlanıp deneyimlerini paylaşıyorlar ve Doktor Chris’den öneri istiyorlar. Bu telefon bağlantıları en can alıcı ve en keyifli part diyebilirim 😀 Genellikle sorular komik cinsellik üzerine.

Amber Rose

Amber Rose Kimdir?

Aşırı feminist bir bayan eskiden striptiz olan sonrasında da hayatını değiştiren birisi. Açıkçası kadının  çok ilginç bir kariyeri var diyebilirim ve seks hakkında oldukça bilgili. Açıkçası Rose’un fotoğrafına baktıktan sonra kadının lezbiyen olabileceğini düşündüm ama ortada bununla ilgili bir açıklama yok, bulamadım ama arkada gizli bir lezbiyenlik olabilir diye düşünüyorum.

Türkiye’de podcast dinleme yaygın olmasada bunu paylaşmak istedim. İngilizcesini geliştirmek isteyen arkadaşlar özellikle IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlanan arkadaşların ingilizce podcast dinlemesini şiddetle öneririm. Listening part için gerçekten çok yararlı. Native konuşması, dinleme, kelimeleri ve cümleleri anlama bunlar gerçekten önemli konular. Bu konuda podcast sitelerinden yüzlerce ingilizce podcast bulabilir ve ilginizi çeken talk show ları dinlemeye başlayabilirsiniz.

Talk Show’u Apple Podcasts’te Loveline diye aratarak bulabilir ya da aşağıda ki linkten direk resmi talk show sayfasına ulaşabilir ve ücretsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

ŞUNADA GÖZ ATABİLİRSİN

http://podcast.radio.com/audio/loveline-with-amber-rose/

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
© 2007-2020 Faruk Toprak www.faruktoprak.com İçerikler izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Yukarı Kaydır