Şuanda Okuduğunuz İçerik
Hepinize Mutlu ve Güzel Bir 2019 Yılı Diliyorum

Hepinize Mutlu ve Güzel Bir 2019 Yılı Diliyorum

Sevgili okurlarım bu yazımı sizlere ikinci evimden yani Brooklyn’den yazıyorum.

2007 yılından beri web sitem aktif durumda, ancak bildiğiniz gibi sadece 2016 Eylül ayından beri yazıyorum. Her ay minimum dört yazı ve konu çıkarıp sizlerle paylaşmaya çalışıyorum eğer bu sayı dörtten az ise o ay benim için verimsiz geçmiş gibi oluyor, dörtten fazla ise kendimi o ayı verimli geçirmiş gibi hissediyorum.

Onca işin arasında bir de yazı yazmak aslında o kadar da göründüğü kadar kolay bir şey değil 🙂

Sizlerden aldığım geri dönüşümler ayrıca Analytics raporları gösteriyor ki en çok sevdiğiniz içerikler “ tecrübeler / deneyimler ” kategorisi altında ki içerikler. Web sitemin en çok hit almasını sağlayan içerikler onlar. İnanın bu içerikleri sadece 20 dakika gibi bir sürede oluşturuyorum. Asıl zaman harcadığım 2 gün süren yazılarımın okunma oranı ise çok düşük. Ama bu metrik beni rahatsız etmiyor, aksine bu metrik gösteriyor ki profesyonel kişilere de ulaşabiliyorum ve yardımcı olabiliyorum.

Amacım sadece web siteme ziyaretçi çekmek olsaydı hafta da minimum 3 makale deneyimler altında ilginç, komedi, şikayet vb şeklinde içerikler çıkabilir ve bunu rahatlıkla başarabilirdim. Ancak ilk hedefim kendini Dijital Pazarlamada geliştirmek isteyen kişilere ulaşabilmek ve onlara yardımcı olabilmek. Aynı zamanda profesyonel firmalara danışmanlık hizmeti verebilmek. Dolayısıyla 2019 yılında da içerik dengesini bozmadan yeni yazılarımı, makalelerimi sizlerle paylaşacağım.

2019 Yılı Hedeflerim ve Yenilikler

2019 hedeflerim arasında olan yeni YouTube kanalımı sizlerle paylaşmayı planlıyorum. 2019 dijital projelerimden bir tanesi bu. YouTube kanalımda yazdığım içerikleri seslendirebilecek ve Dijital Pazarlama konusunda ki içerikleri en ince ayrıntısına kadar sizlerle paylaşacağım. Amerika’da Dijital Pazarlama nasıl oluyor, rekabet nasıl, hangi araçlar kulanılıyor bunlardan da bahsedeceğim. Keyifli ve güzel bir proje olacağına inanıyorum. Kendimi kamera, video çekimi ve düzenlenmesi konularında eğitiyorum. Hazır olduğumda bu projeme start vereceğim.

ŞUNADA GÖZ ATABİLİRSİN

2019 yılı bir diğer hedefim ise İngilizce dilinde yeni makaleler yazmak olacak. Şuanda web sitem Türkçe, İngilizce, İspanyolca ve Rusça dillerinde yayında; ancak makale içerikler sadece Türkçe olarak sunulmakta. 2019 yılında İngilizce içeriklerimi de sizlerle paylaşıyor olacağım.

Umarım 2019 yılı isteklerimize kavuşabildiğimiz ve hedeflerimize ulaşabildiğimiz bir yıl olur. Benimle beraber bu yolculukta olduğunuz için hepinize teşekkür eder ve mutlu seneler dilerim.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
© 2007-2020 Faruk Toprak www.faruktoprak.com İçerikler izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Yukarı Kaydır