Şuanda Okuduğunuz İçerik
i.con Akıllı Kondomlar Geliyor

i.con Akıllı Kondomlar Geliyor

Giyilebilir Seks Teknolojisi i.con Akıllı Kondom İle Başlıyor

Bu bir kondom, aslında yüzük görünümlü kondom; fakat diğer kondomlardan farklı bir kondom.. i.con erkekler için tasarlanmış akıllı bir kondom. Üstelik bu kondom tek kullanımlık değil! Ömür boyu kullanımlık!

i.con’un sloganı “world’s first smart condom” yani “Dünyanın İlk Akıllı Kondomu“. Kondomun en güzel özelliği sessiz olması ve erkeğin seks sırasında ki performansını ölçme özelliğine sahip olması diyebilirim. Bu özellikler basitçe erkeğin seks sırasındaki hızı, duruş pozisyonu, pozisyon çeşitliliği ve farklarının ölçülmesi gibi… Aşağıda detaylı bir şekilde bunları sıraladım.

Düşünsenize partnerinizle seks yaparken akıllı yüzük kondom sizi ölçüyor 😀 ne kadar tuhaf değil mi ve üstelik sizde bu verileri sosyal medya da paylaşabiliyorsunuz. Hatta yakında date programlarında (Tinder gibi)  bu verileri paylaşabileceğiniz yeni alanlar oluşturulabilir ve sizlerde bu verileri paylaşabilirsiniz. Dolayısıyla bayanlar seksten önce sizin performansınızı ve kaç kişiyle seks yaptığınızı, seks hayatınızın genel durumunu görebilir ve fikir sahibi olabilirler.

Peki Bu Akıllı Kondom Ne Zaman Piyasaya Çıkacak

British Condom’un açıklamasına göre şuanda preorder olarak £59.99 (yaklaşık $72) fiyatı ile i.con satışta. Fakat teslimat tarihi yani gerçek satış tarih henüz net değil. Ayrıca şirket sahipleri kullanıcılardan parayı ürün satışa hazır olunduğu zaman çekileceğini dile getiriyor. Yani eğer almak isterseniz kart bilgilerinizi saklı tutup, satışa hazır olunduğu an kartınızdan tutarı çekip siparişi tamamlamış olacaksınız.

i.con Akıllı Kondom

Akıllı Kondom’un Özellikleri Neler?

En güzel özellikerinden biri bütün penis boyutlarıyla uyumlu, otomatik olarak değişen boyutlama sistemi ve ömür boyu kullanılabilir olması.

ŞUNADA GÖZ ATABİLİRSİN

Ayrıca British Condom’un satış öncesi sayfasında akıllı kondomun aşağıdaki sorulara cevap vereceği söyleniyor.

  • İtiş Hızım Ne?
  • Hangi Hızlarda İtiş Hızı Sergiliyorum?
  • Kaç Kalori Yakma Seansında Bulundum? Kaç Kalori Yaktım?
  • Kaç Kez Seks Yaptım?
  • Penisin Ortalama Deri Sıcaklığı Ne?
  • Penisin Çapı Ne?
  • Kaç Farklı Pozisyonu Denedim, Keşfettim?

Meraklılarına duyurulur, Akıllı Kondom 1 yıllık garanti ile kullanıcılara sunuluyor ve micro USB ile şarj ediliyor. Tam şarj ile ortalama kullanım süresi 6 ila 8 saat arasında değişiyor ve Bluetooth ile akıllı telefonlarınıza entegre edebiliyorsunuz.

© 2007-2020 Faruk Toprak www.faruktoprak.com İçerikler izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Yukarı Kaydır