Şuanda Okuduğunuz İçerik
Instagram’da Başarılı Bir Şekilde Fenomen Olma Yöntemi
Instagram Beğeni Satın Al - instahizmet.net Güvencesiyle

Instagram’da takipçi alıyoruz ve Instagram’da fenomen oluyoruz. Peki bu işlemi yapabilmek için neler gerekiyor.

Sosyal medya fenomeni olabilmek için etkili içerikler oluşturabilmeyi ve kullanıcıların dikkatini çekebilmeyi başarabilmek gerekir. Bu da öyle göründüğü kadar kolay olmayan bir işlemdir.

Ancak Instagram’da takipçi sayımızı arttırmanın ya da paylaşımlarımız da ki beğeni sayılarını arttırmanın bir başka yöntemi daha vardır. O da Instagram’da takipçi satın alma ya da Instagram’da beğeni satın alma yöntemidir. Instagram beğeni satın al işlemleri çok hızlı sürede gerçekleştirilebilir. Hatta bu işlem sizi direk Explore da ya da Keşfet de paylaşımınızın çıkmasını sağlayabilir.

Instagram Beğeni Satın Almanın Avantajları

En başta hızlıdır ve kolaydır. Burada önemli olan etken bu beğenileri güvenilir bir web sitesinden almanız olacaktır aksi taktirde, ucuz botlar hesap kalitenizi düşürebilir.

Özellikle işletme instagram hesaplarında beğeni satın almaya ciddi bir talep vardır. İşletmeler paylaştıkları içeriklerin beğenilmesini ve daha çok kişiye ulaşmasını ister. Paylaşılan fotoğraf ya da video ne kadar çok kişi tarafından beğenildiyse Instagram’da Keşfet platformunda çıkma olasılığı o kadar yüksektir.

Paylaşılan içerike beğeni satın almadan önce doğru hashtag leme işlemi yaptığınıza emin olun. Hashtag lerle içeriğinizin daha hızlı bir şekilde Keşfette yayınlamasını sağlamış olursunuz.

Instagram Beğeni Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

instahizmet.net adresinden güvenli bir şekilde Instagram beğeni satın alabilirsiniz. Bu web sitesine girdiğinizde paketleri görebilmek için öncelikle hızlı bir şekilde kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra panele giriş yapabilir ve tüm paketleri listeleyebilirsiniz.

Panele giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıda ki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekrandan direk Instagram Türk Beğeni ya da daha düşük bütçeli istiyorsanız Instagram Yabancı Beğeni seçebilir ve sizden istenilen bilgileri doldurup siparişinizi anında verebilirsiniz.

Burada ki link alanı Instagram Paylaşım Linki. Yani fotoğrafınızın ya da videonuzun Instagram da ki linki. Dolayısıyla hiç bir şekilde Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi paylaşmanıza gerek yoktur. Direk fotoğraf ve video linkini buraya yapıştırmanız yeterli olacaktır. Burada unutmamanız gereken konu Instagram hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Eğer hesabınız “Private” ise yani “Gizli” ise, beğenileri alana kadar hesabınızı “Herkese Açık” yani “Public” olarak ayarlamanız gerekmektedir.

ŞUNADA GÖZ ATABİLİRSİN

 

instahizmet.net - Instagram Beğeni Satın Al
instahizmet.net – Instagram Beğeni Satın Al

Instagram Türk Beğeni (Organik Takipçi Beğenisi Kazan)

Bu işlem organik olarak yapılır, biraz daha yavaştır diğer yöntemlere göre ancak daha kalıcı ve gerçek Türk hesaplar üzerinden yapılan beğenilerdir. Beğenenlere tıklanıldığında direk kullanıcıların profil fotoğrafları ve Türkçe isimleri görüntülenir.

Bu önemli bir özellik, çünkü çoğu instagram beğeni satan web siteleri direk botlar üzerinden beğeni gönderir ve bu beğenileri yapan kullanıcıların ne profil fotoğrafları vardır, ne de gerçek isimleri… Çok alakasız username yani kullanıcı adları ile beğenilerde listelenirler. Örneğin: sa69d6c6sxx kullanıcı adı gibi.

Dolayısıyla organik Türk Instagram beğeni satın alma işlemi her zaman diğer yöntemlere göre daha iyidir.

© 2007-2020 Faruk Toprak www.faruktoprak.com İçerikler izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Yukarı Kaydır