Şuanda Okuduğunuz İçerik
Bölüm 8: COVID-19 Virüsünün Dijital Reklamlara Olan Etkileri

Bölüm 8: COVID-19 Virüsünün Dijital Reklamlara Olan Etkileri

COVID-19 tüm dünyayı etkisi altına aldı ve dijital reklamları da alt üst etti diyebiliriz, peki bunu en az zararla nasıl atlatabiliriz?

Kısacası bu bölümde Türkiye’de Koronavirüs gündemi ve evde kendimizi izole ettiğimiz bu günlerde vaktimizi nasıl değerlendirebiliriz, Dijital Pazarlama da kendimizi geliştirebileceğimiz ve alabileceğimiz ücretsiz eğitimler nelerdir, Google Primer eğitimleri, HubSpot Academy eğitimleri ve daha fazlasını bu bölümde anlatıyor olacağım.

Eğitim olarak hangi platformları kullanabiliriz ?

* Facebook Blueprint ile Facebook ve Instagram reklamları üzerine kendinizi geliştirebilirsiniz. Burada hedef kitle oluşturma ve Google ile Facebook arasında ki farkları en ince detayına kadar analizleme üzerine çalışabilirsiniz.

* Google Primer uygulamasını Android ya da iOS cihazlarınıza indirerek business ya da marketing üzerine istediğiniz kategoriyi seçip eğitimlere katılabilir ve çalışabilirsiniz. Burada daha çok key noktalar slayt şeklinde paylaşılmış ve son derece yararlı olacaktır diye düşünüyorum.

* semrush’ın geçen sene Global Marketing adı altında bir webinar etkinliği oldu. Webinar’a çok sayıda alanında uzman kişi katıldı ve bence bu videolara tek tek göz atmanız sizin yararınıza olacaktır. Bu videoların hepsine YouTube üzerinden semrush’ın kanalı üzerinden ya da globalmarketingday.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bu konuyla ilgili daha önce bir yazı yazmıştım o yazıma da şu linkten ulaşabilirsiniz. Global Marketing Day içeriği

ŞUNADA GÖZ ATABİLİRSİN
11. BÖLÜM Türkiye’de En Popüler Mobil Uygulama Yayıncıları ve Mobil Uygulamalardan Para Kazanma Yöntemleri

* CRM yönetimi üzerine çalışmalara başlayabilirsiniz. Başlangıç için önerim HubSpot ve HubSpot’ın ücretsiz akademi sayfasında online eğitimler paylaşılmış durumda. HubSpot Academy üzerinden tüm derslere ingilizce dilinde erişebilirsiniz.

Meraklılarına özel podcastin sonunda paylaştığım şarkının tam adı “Matthew Mole – You Are Loved” 🙂

Subscribe
Bildir
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
© 2007-2021 Faruk Toprak www.faruktoprak.com İçerikler izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Yukarı Kaydır