Şuanda Okuduğunuz İçerik
MACFit’te Spor Yapmak .. Nasıl Bir Fikir ?

MACFit’te Spor Yapmak .. Nasıl Bir Fikir ?

heheheh MACFit’te Spor mu ? 😀

Özellikle İstanbul’da MACFit’in olduğu bölgelerde yaşayan hemen hemen herkes bir kere o MACFit kapısından girmiş olmalı.

Ancak bir şey var ki o da MACFit’te spor yapmanın çok zor olduğu gerçeği.. Özellikle iş çıkış saatlerine denk geldiyseniz; spor yapacak bir alan bulamayabilirsiniz. Ya da boşta dumbell bulamayabilirsiniz. Önceden uyarayım sizi.

MACFit’in iyi yanı makinaların ve diğer ekipmanların iyi durumda olması (her şubesi için geçerli değildir). Ayrıca aylık üyelik alma imkanını kullanıcılara sunması. Yalnız hal böyle olunca MACFit’in çok sevdiği durum gerçekleşiyor.. MACFit’te kapasite anlamı yok. Kim gelirse gelsin kapasite ne olursa olsun herkesi kabul ediyorlar. Bu da bana Mevlana’nın meşhur sözünü anlatıyor..

Gel, gel,, ne olursan ol,, yine gel…

Eğer gündüzleri spora gidebilecek durumdaysanız MACFit’i size öneririm. Ancak gündüz ya da sabah erkenden gidemeyecek durumdaysanız MACFit’ten uzak durun pişman olmayın.. Bu kadar açık ve net.. Çünkü spordan soğutur sizi o kalabalık, o ter kokusu, o insanların sürekli gelip kaç setin kaldı soruları ya da beraber yapalım mı, hiç yoksa araya gireyim mi demeleri 😀

Genelde MACFit’in web sitesinden fotoğraf galerisine baktığınızda hep boş kimsenin olmadığı anlarda fotoğraf çekilip paylaşıldığını görürsünüz.. Bunu biraz Google’lamak istedim ve Google görsellerden başka kullanıcıların çektiği fotoğrafları sizlerle paylaşmak istedim. Bunlara her baktıkça Mahmut abinin kahve ortamı geliyor gözümün önüne 😀

MACFit’te Spor Yapmak (haydi bire)
MACFit Kalabalığı (Açıl açıl Mahmut abi geliyor)
Mahmut’un Çay Ocağı
Arkadaşlar uçuşta MACFit’te

Peki MACFit ne yapıyor?

MACFit bu durumdan hoşnut olsa gerek yeni yeni kampanyalar ve indirimler oluşturuyor. Kısacası MACFit’in pazarlaması harika çalışıyor.. Müşteri ilişkilerinden bağımsız olarak.. Kaybedilen müşteri onlar için çok önemli değil gibi görünüyor.. Ne de olsa daha ulaşamadıkları bir hedef kitle var; onlara ulaşmayı ve hemen hemen herkesi o kapıdan içeri sokup spordan soğutma peşindeler.

ŞUNADA GÖZ ATABİLİRSİN

Şimdi dürüst konuşalım bu kadar yerden yere vurdum adamları peki ben gitmedim mi ? Tabiki de bende gittim.. Bende bir zamanlar MACFit kapısından içeri girip spordan soğuyanlardanım 🙂 Ama sonra başka bir spor salonuna kayıt olup durumu düzelttim. Kayıt olmadan önce böyle bir yazı bulup okuyabilseydim adım kadar eminim ki asla kayıt olmazdım. Ama olsun zararın neresinden dönülürse kardır mantığıyla bu yazıyı yazıp sizlerle paylaştım.

Kapanış :
Unutmadan, birde bizim ülkemizde şu durum var maalesef. Spora makyajla gelen tipler.. hehehhe Hayranım bu arkadaşlara gerçekten.. Gram terlemeden o makyaj akmadan spor yapıyorlar.. Ne güzel.. 😀

© 2007-2020 Faruk Toprak www.faruktoprak.com İçerikler izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Yukarı Kaydır