Şuanda Okuduğunuz İçerik
Maslak Tim Show Center’da SILA Konseri – 2017

Maslak Tim Show Center’da SILA Konseri – 2017

Dün gece o muhteşem kadının yani Sıla‘nın konserindeydim. Resmen sesiyle bizi büyüledi. Harika bir gece yaşattı hepimize.

Konser Maslak Tim Show Center‘daydı. Arabayla giderseniz Tim Show Center’ın otoparkını kullanabilirsiniz. 10-TL park ücreti bulunmaktadır. Konserden en az 1-1.5 saat önce orada olmaya çalışın yoksa fena trafik oluyor o yol üzerinde. Aracınızı parkettikten sonra 1-2 dakikalık yürüme ile Tim Show Center’a ve biletiniz ile de konser alanına giriş yapabilirsiniz.

Konserin ilk aşamasında seksi diyebileceğimiz bir kıyafet ile Sıla bizleri karşıladı, ikinci aşamasında da daha klasik siyah uzun bir elbise ile sahne aldı.

Sıla Tim Show Center Konseri – 2017

Sıla geceyi 6 parçaya böldü ve her parçanında kendine has şarkılarını seslendirdi. Bunlar nelerdi:

  1. Bekarlar için,
  2. Platonikler için,
  3. Kavuşanlar için,
  4. Ayrılanlar için,
  5. Darlananlar için,
  6. Parti havasında olanlar için

Ancak Sıla’nın farkettiği bir durum vardı ki Kavuşanlar için sadece bir şarkısının olması genelde diğer kategoriler için en az 3 şarkı seslendirdi diyebilirim fakat Kavuşanlar kısmı için sadece bir şarkı seslendirdi onu da yarım seslendirdi 🙂 Hangi şarkı olduğunu söylemiyorum eğer sizde Sıla’nın konserine gitme kararı alırsanız önceden spoiler vermiş olmayayım. Kısacası konserde herkes kendinden bir parça ya da kendine has bir şarkı buldu diyebilirim.

ŞUNADA GÖZ ATABİLİRSİN

Sıla 2017 Tim Show Center Konseri

İçerde oturma planı ve havalandırması çok güzeldi diyebilirim. Genelde konserleri eve yakın olduğundan dolayı Bostancı Gösteri Merkezinde izlediğim için Tim Show Center baya güzel göründü gözüme 😀

© 2007-2020 Faruk Toprak www.faruktoprak.com İçerikler izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Yukarı Kaydır