Şuanda Okuduğunuz İçerik
Muhteşem Buluş, Mirror.Co İle Nerede Olursanız Olun Spor Yapın

Muhteşem Buluş, Mirror.Co İle Nerede Olursanız Olun Spor Yapın

Geleceğin spor yapma yöntemlerinden biri. Invisible mirror yani görünmez ayna ile nerede olursanız olun, istediğiniz trainer ile spor yapabilirsiniz. İster yoga, ister boxing, ister cardio ve daha fazlasını bu yeni innovative spor yapma aynası ile yapabilirsiniz.

New York’tayken bizzat kullandığım ve sevdiğim bir ürün mirror.co özellikle bu günlerde ne kadar faydalı olabilirmiş bunu gördüm. Hepimizin eve kapandığı, gym lerin kapalı olduğu günlerde mirror.co ve benzeri buluşların gerçekten faydalı olabileceğini ve değişime ayak uydurmamız gerektiğini hissettim.

COVID-19 sonrası alışkanlıklarımızın bir çoğunda transformayon ya da bir başka değişle değişim göreceğiz. Bunlardan bir tanesi de gym’e gitme alışkanlıkları ya da salonlarda grup olarak yapılan etkinlikler yoga gibi.

Mirror.co İçindekiler

Seviyenize göre sınıflar ve online fitness platformları bulunmaktadır. Örneğin spora yeni başladıysanız ya da yoga ya yeni başladıysanız direk beginner seviyesi ile kullanıma başlayabilirsiniz.

Spor programları 15 ila 60 dakika arasında değişmektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun, istediğiniz spor hocasıyla anlık online olarak spor yapabilirsiniz. Bu da bize Türkiye’de trainer’ların online olarak eğitim ya da program vermelerine hazır olmaları gerektiğini gösteriyor.

Spor yaparken tarzınıza göre müzik seçebilir ve dinleyebilirsiniz. Müzik olarak gerçekten güzel kategoriler var ve direk spor ile ilgili motivasyonunuzu ve sizi enerjik tutacak müzikler.

Apple Watch kullanıyorsanız, bu akıllı saati de Bluetooth ile bağlayarak mirror.co üzerinde kalp atış ritim hızınızı ve yaktığınız kalorileri görebilirsiniz.

Mirror.co’da Arms + Abs, Meditation, Kettlebell, Competitive, Yoga Flow, Boxing, Barre, Bootcamp, Kickboxing, Cardio + Strength, Family Fun, Pilates, Pre + Postnatal, Dance Cardio, Stretch, Sculpt, Weight Training gibi bir çok spor ve fitness programı bulunmaktadır. Aboneliğinizi başlattığınızda bu programların hepsine erişebiliyorsunuz.

ŞUNADA GÖZ ATABİLİRSİN

 

Mirror.co'yu İnternet Olan Her Yerde Kullanabilirsiniz
Mirror.co’yu İnternet Olan Her Yerde Kullanabilirsiniz

Mirror.co Fiyatı

$1.495 ‘a  satılan Mirror.co yaklaşık 10.321-TL’dir. Yani yeni bir Apple iPhone telefonu ile hemen hemen aynı fiyattadır. Bu arada ürün 30 gün trial yani deneme sürümü ile gelir. 30 gün test edebilir ve beğenmezseniz iade edebilirsiniz. Ancak 30 günün sonunda mirror.co’yu kullanabilmek için bir de aylık $39 ödeme yapmanız gerekmektedir ve 1 yıllık taahhüt içermektedir. Eğer abonelik başlatmazsanız sadece cihazınız olmuş olur ve mirror.co’yu kullanamazsınız.

Eğer New York, Palo Alto ya da Los Angeles’ta iseniz Mirror.co’yu ücretsiz deneyebilir ve inceleyebilirsiniz 🙂

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
© 2007-2020 Faruk Toprak www.faruktoprak.com İçerikler izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Yukarı Kaydır