Şuanda Okuduğunuz İçerik
Aktif Sivilcelerinizden ve Sivilce İzlerinizden Kurtulun

Aktif Sivilcelerinizden ve Sivilce İzlerinizden Kurtulun

Yaşımız ne olursa olsun bazen aynaya baktığımızda yüzümüzde yeni sivilcelerle karşılaşabiliriz. Bunu önlemek için ve cildimizi temizleyip sivilce izlerinden kurtulabilmek için size harika bir ürün önerim olacak.

Bir çok kozmetik, bitkisel ya da medikal ürün insanların cilt yapısına göre farklılık göstermektedir. Ancak bir ürün var ki o ürün binlerce farklı kişiden ortalama 5 üzerinden 4.6 puan almış ve ayrıca test ettiğim gerçekten işe yardığını gördüğüm bir ürün.

Sivilce İzleri Nasıl Geçer? Ya da Bir Başka Deyişle Akne İzi Nasıl Geçer?

Akne izlerinden kurtulabilmenin en hızlı yöntemi make up yani makyajdır. Ancak erkekseniz bu durum sizin için o kadar kolay olmayabilir. Medikal ya da estetik yollara başvurup akne ya da sivilce izlerinizden kurtulabilirsiniz.

Kimyasal peeling akne izlerinin tedavisinde en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi. Sivilcelerin üzerine direk peeling yöntemi uygulanır ve bu sivilce izlerinin yok edilmesi sağlanır. (aynı zamanda yara izleri içinde kullanılır) Bir bakıma aslında cilt yüzeyini soymak gibi bir şey diyebiliriz. Cilt altında olan ölmüş hücrelerin dökülüp yerine yeni canlı hücrelerin gelmesi. Bu yöntem sivilce izlerinin tedavisi için kullanılan en ucuz yöntemdir.

Normalde bu tarz ürün içerikli yazı yazmıyorum. Fakat çok beğendiğim ve gerçekten hızlı sonuç veren test ettiğim ve kullandığım ürünü bu yazımda sizlerle paylaşmak istiyorum. Peki nedir bu ürün?

CLINIQUE Acne Solutions Clear Skin System Starter Kit

CLINIQUE Acne Solutions Clear Skin System Starter Kit

Clinique ‘i muhtemelen duymuşsunuzdur. Her ne kadar Türkiye’de Cliniqiue marka ürünler pahalı olsada cilt bakımı üzerine başka marka tanımam.

ŞUNADA GÖZ ATABİLİRSİN

Kutu içinde üç tane Clinique ürünü var. Birincisi, Deep Clean yani cildinizi temizleyeceğiniz ürün. İkincisi, unclog pores yani gözeneklerinizi açan ürün. Aslında buna kimyasal peeling de diyebiliriz. Daha önce kimyasal peeling yaptırdıysanız göreceksiniz ki kokusu ve hissiyatı tamamen aynı 🙂 Üçüncü ürün yani son üründe Treat & Clear. İkinci aşamada peelingde cildiniz de hafif yanma hissedeceksiniz. Bu üçüncü ürün krem şeklinde olup cildinize sürdüğünüzde sizi rahatlatacak ve gün boyunca cildinizin rahat nefes aldığını hissedeceksiniz.

Bu ürünün kısaca nasıl kullanıldığını anlatan videoyu aşağıda sizlerle paylaştım.

CLINIQUE Acne Solutions Clear Skin System Starter Kit’in Fiyatı Nedir?

Clinique USA sayfasında bu ürün $28 ‘a satılıyor. Clinique Türkiye sayfasında ise Anti-Blemish Sivilce Karşıtı Çözüm Serisi Temizleyici Köpük adı ile 145-TL’ye satılıyor. Buraya tıklayıp ürünü görebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
© 2007-2020 Faruk Toprak www.faruktoprak.com İçerikler izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Yukarı Kaydır