Şuanda Okuduğunuz İçerik
TamamHadi.Com İle Otobüs Biletinizi Bedavaya Alın

TamamHadi.Com İle Otobüs Biletinizi Bedavaya Alın

İstanbul’da ikametgahı olup farklı şehirlerde okuyan öğrenci arkadaşlarım, İstanbul Belediye seçimlerinde oy kullanabilmek için tamamhadi.com ile otobüs biletinizi bedavaya alabilirsiniz.

TamamHadi.com seçimlerde öğrencilerin oy kullanmasını sağlamak için otobüs biletlerini bedavaya öğrenci arkadaşlarımıza temin eden bir platform. Öğrenciler için 1-TL bile çok değerliyken maddi imkanı olmayan ancak oy kullanıp ülkesine katkı sağlayacak tüm öğrenci arkadaşlarımız için bu plaftorm hazırlandı.

Platformu kullanıp ücretsiz bilet alabilmeniz için ikametgahınızın İstanbul’da olması gerekiyor. Eğer ikametiniz İstanbul’da ise direk tamamhadi.com üzerinden başvurunuzu yapabilir ve otobüs biletinizi bedavaya alabilirsiniz.

YSK’nın İstanbul Belediye seçimlerini iptal etme kararı hepimizde şok etkisi yarattı diyebilirim. Sevinenler de oldu, sevinmeyenlerde. Ancak bir şey var ki apaçık ortada o da, alınan bu iptal kararının kanuna ve hukuka tamamen aykırı bir şekilde olması. Birilerinin cebi yüklü miktarda paralarla dolmuş olabilir, birileri bu işten ciddi anlamda çıkar elde etmiş olabilir. Ancak buna rağmen yeniden sevgi ve saygı çerçevesinde umarım bu seçimlerde de AKP’nin kaybettiği bir başka ismin kazandığı bir seçim günü yaşarız.

Türkiye’nin şu anda birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacı olduğu bir dönemde elimizden gelen tüm imkanları seferber edip el birliği ile beraber çalışmalıyız. Dünyanın neresinde yaşarsak yaşayalım, kalbimizle ve sevgimizle içten içe ülkemize bağlıyız. Dönüp dolaşıp döneceğimiz topraklar yine Türkiye’dir. Ülkemizin ekonomik anlamda daha iyiye gelebilmesi ve refah seviyesinin yükselmesi için politik olarak ciddi değişikliklere ihtiyacımız vardır.

ŞUNADA GÖZ ATABİLİRSİN

Türkiye tek bir adama ve tek bir koltuğa bağlı kalacak bir ülke değil. Dışarı da olan bitenlerden habersiz varsa yoksa kendisini düşünen diktatör insan(lardan) kurtulmamız gerekiyor.

© 2007-2020 Faruk Toprak www.faruktoprak.com İçerikler izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Yukarı Kaydır