Fiyat Teklifi Alın

Talep ettiğiniz hizmet seçimini yapıp, size uygun tarih ve saati girerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Formlarınız detaylı incelendikten ve sizinle görüşüldükten sonra fiyat teklifi verilecektir.

Yükleniyor...

Bu hizmeti satın alarak mevcut web sitenizin tüm SEO raporuna ve performansına erişmiş olacak ve detaylı bilgileri öğrenmiş olacaksınız. Bu hizmetin tahmini tamamlanma süresi 7 gündür. 7 gün sonunda sizlerle SEO raporunu paylaşacağım ve web sitenizin geliştirilmesi konusunda neler yapılabilir ve key yani önemli noktalar nelerdir bunları size anlatıyor olacağım. 

Her web sitesinin bir SEO skoru yani puanı vardır. Web sitenizin global SEO puanını bu hizmeti satın alarak öğrenebileceksiniz. 

Bunun için web sitenizin admin/yönetim panelini benimle paylaşmanıza gerek yoktur. 

Bu hizmette kullanılacak servis araçları ahrefs, semrush ve moz olacaktır.

Bu hizmeti Türkçe, İngilizce, İspanyolca dilleri için kullanabilirsiniz. İspanyolca ve İngilizce için +1.000-TL ücret çıkacaktır.

Bu hizmeti satın alarak tüm reklam hesaplarınızın ve web site analizlerinizin detaylı bir şekilde raporlanmasını ve analizlenmesini sağlamış olursunuz. 

Bu hizmet sayıları seven, işletmesini büyütmek isteyen, yurtdışı pazara açılmak isteyen, satışlarını arttırmak isteyenler için uygundur. 

Tüm reklam hesaplarınız (en fazla 2 farklı kanal) detaylı bir şekilde raporlanır ve size özel dinamik rapor sistemleri Google Data Studio alt yapısı ile oluşturulur. Siz sadece size verilen URL (linke) tıklayarak tüm dinamik raporlarınıza erişebilirsiniz. Raporlar anlık olarak değişmektedir, dolayısıyla rapor güncellenmesi manuel olarak yapılmamaktadır, otomatiktir. 

Tableau programı ile CRM data raporu ya da big data yönetimi ekstra maliyet ile hazırlanabilir. Tableau danışmanlık için lütfen iletişime geçiniz. 

HubSpot, Salesforce, ZOHO raporlama ve CRM data görselleştirme ve satış hunisi (sales funnel) gibi bir çok rapor customize bir şekilde yani isteğe özel olarak hazırlanabilir.

Amazon'da ki sanal mağazanızı geliştirmek ve satışlarınızı arttırmak için bu hizmeti satın alabilirsiniz. Burada fiyat bilgisi mağaza ve ürünlerin incelemesi yapıldıktan sonra verilecektir. 

Bu hizmet tam olarak neleri kapsar? 

* Amazon'da ki tüm ürünleriniz için SEO çalışması.

* Amazon'da reklam hesabınızın yönetimi.

* Amazon America, Mexico, Turkey, Canada, Europe mağaza hesaplarınızın yönetimi.

* Amazon FBA kurulumlarının ve başvurularının yapılması. 

* Amazon'da marka trademark ya da marka patent başvurularının yapılması ve takip edilmesi. 

* Amazon'da ki müşterilere e-posta pazarlaması. 

* Amazon'da ki ürünlerin review yani yorumlarının ve puanlarının arttırılması ve iyileştirilmesi. Müşteri memnuniyetinin üst sıralara taşınması. 

* Zorunlu Alan