Şuanda Okuduğunuz İçerik
Teşekkürler ENPARA.. Hayvanseverliğin ve Duyarlı Oluşun İçin

Teşekkürler ENPARA.. Hayvanseverliğin ve Duyarlı Oluşun İçin

Bir banka için teşekkürler yazısı yazacağım hiç aklıma gelmezdi.. Ancak Enpara muhteşem hizmetlerinden ötürü böyle bir yazıyı hak ediyor…

Hayvanlara gerçekten çok değer veriyorum. Dikkat ettiyseniz web sitemin ilk açıldığı tarihten bu yana sağ widget bölümde hayvan barınaklarına mama yardımı görselini paylaşmaktayım. Bu görsele tıkladığınızda da Google üzerinden size en yakın hayvan barınaklarını gösteriyor. Dolayısıyla bu konuya gerçekten önem veriyorum; hatta web sitemde ki reklamlardan elde ettiğim gelirleri de hayvan barınaklarına bağışlıyorum.

Şimdi Enpara ne alaka dediğinizi duyuyor gibiyim.. Bugün yani 01 Ağustos benim doğum günüm ve Enpara gönderdiği mailde muhteşem bir konudan bahsetti. Bu olay karşısında gerçekten şaşkınlığımı gizleyemedim ve çok mutlu oldum. Aşağıda ki videoyu izleyerek mail içeriği hakkında ve Enpara’nın yaptığı bu güzellik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

En Para’nın Yedi Kule Hayvan Barınağına verdiği destekten ötürü teşekkür ediyorum. Keşke her kurum, her banka Enpara kadar duyarlı olabilseydi. İnsanlara verilen değer kadar, hayvanlara ve hatta doğaya değer verebilseydi.

Yedi Kule Hayvan Barınağına Enpara Tarafından Yapılan Yardım

Enpara’nın Avantajları Nelerdir? Neden Enpara’yı Kullanmalısınız?

Tüm bankalarla çalıştığımı söyleyebilirim. Bunların arasından şüphesiz en iyisi Enpara idi, en berbat olanı da Garanti Bankası idi. Madem en iyisini yayınlıyoruz, en kötüsünü de dile getireyim.. Yaklaşık 2 yıldır Enpara’yı kullanarak gördüğüm en büyük ayrıcalıkları sizlerle paylaşayım istedim.

*Hiç bir şekilde hesap ücreti ya da kredi kartı aidatı gibi saçma sapan ücretler almıyor.

* EFT ve Havale tamamen miktar farketmeksizin bedava.

* Döviz kur oranları diğer bankalara göre hep daha iyi ve en iyisi. Örneğin; dolarınızı Akbank’ta 4.83’e satarken; Enpara’da dolarınızı 4.84 e ve hatta yukarısına satabiliyorsunuz.

* Günlük ATM’den para çekme limiti 7.500-TL!! Evet yanlış duymadınız tam tamına 7.500-TL! Üstelik buna eş değer dolar ve euro’da ATM’lerden çekebilirsiniz!

ŞUNADA GÖZ ATABİLİRSİN

* Her ay 3 defa 500-TL’ye kadar diğer banka ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde para çekebiliyorsunuz!

* Spotify, Netflix ve benzeri harcamalarınızda eğer ayın Enparalısı olduysanız, ödediğiniz tutarın %50’si hesabınıza geri yükleniyor. (bayılıyorum buna)

* Müşteri hizmetlerini aradığınızda temsilciye ulaşmanız sadece 30 saniye sürüyor. Günün hangi saatinde ararsanız arayın!

* Kredi çekecekseniz eğer en uygun kredi oranları da yine Enpara’da. Üstelik bankaya gitmenize gerek yok direk Enpara’nın mobil uygulamasından ya da online işlemlerinden anında kredinizi çekebilir ve paranızı kullanabilirsiniz.

Bu kadar şey söylemişken Enpara’da Nasıl Hesap Açılır ? Biraz da bundan bahsedeyim…

Hiç bir yere gitmenize gerek yok! İnternet üzerinden başvurunuzu yapmanız halinde müşteri temsilcisi belirttiğiniz adrese gelerek hesap açılımlarını gerçekleştirecek ve hesap kartınızı aynı anda size teslim edecektir. ENPARA’ya başvuru yapmak, hesap açmak için tıklayın. 

© 2007-2020 Faruk Toprak www.faruktoprak.com İçerikler izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Yukarı Kaydır