GROWTH HACKING PAZARLAMA

Dijital’de ki tüm sınırları kaldırıyoruz. Web sitenizin ölçümlenmesi yapıldıktan sonra hatalar giderilerek, web sitenizden hemen çıkma oranını azaltıp, dönüşüm oranlarınızı arttırıyoruz. Web sitenize daha fazla kullanıcı çekip organikte yani SEO’da daha üst sıralara taşıyoruz. Growth Hacking tüm çalışmaları en detaylı şekliyle kapsamaktadır. En zorlu, en maliyetli seçenektir ve kısa sürede %100 başarı getirir. Sonucu uzun süreli kalıcıdır.

GOOGLE ADS DANIŞMANLIĞI

Google Ads’te ki tüm reklamlarınızı yönetebilirim. Arama Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Mobil Reklamlar, Video Reklamlar, Alışveriş Reklamları gibi tüm reklam kategorilerinde doğru hedef kitle tanımlaması yaparak ROI (net yatırım getirisi) oranınızı arttıracak nitelikte reklamlar oluşturabilirim. Ads Re-marketing yani yeniden pazarlama ile sitenize girmiş ya da ürünü sepete eklemiş ya da almamış kişilere özel gelişmiş e-ticaret seviyeli reklam grupları oluşturabilirim. Aynı zamanda ileri düzey Google Ads eğitimleri için benimle iletişime geçebilirsiniz.

AMAZON ADS DANIŞMANLIĞI

Amazon Seller Central‘da mağazanızın yönetimini yapabilirim. Bunun yanı sıra ürünlerinizin optimizasyonunun yapılması, satış stratejilerinizin geliştirilmesi, Fulfillment by Amazon başvurusu ve kurulumu, Amazon reklamlarınızın yönetilmesi ve ürün grubu bazında farklı kampanyaların oluşturulması, marka başvurunuzun yapılıp mağazanızın Amazon Prime statüsüne geçirilmesi vb. bir çok alanda size danışmanlık ya da online eğitim verebilirim.

FACEBOOK ADS DANIŞMANLIĞI

Facebook ve Instagram da reklamlarınızın kurulumunu yapabilir ya da mevcut reklamlarınızın optimizasyon ayarlamasını yapabilirim. Size özel doğru hedef kitle tanımlaması yapabilir ve Facebook Pixel’de gelişmiş e-ticaret özelliği ile re-marketing yani yeniden pazarlama yöntemiyle kullanıcılara inceledikleri ürünleri gösteren otomatik reklamların kurulması çalışmasını yapabilirim. Facebook Pixel ile daha ucuz maliyetlerle yüksek gelir elde edebiliriz.

GOOGLE ANALYTICS DANIŞMANLIĞI

Google Analytics ile verilerinizin ölçümlenmesi, raporlanması, Analytics hesabınızın Adwords ile ilişkilendirilerek hedef kitle tanımlamalarının Analytics üzerinden yapılması, hangi sayfalar ya da ürünler ya da içerikler ön planda, SEO’da ki hatalar neler ve nasıl düzeltilir gibi tüm matematiksel işlemleri ve raporlamaları size sunabilirim. Aynı zamanda ileri düzey Analytics eğitimleri için benimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO DANIŞMANLIĞI

Detaylı SEO çalışması ile web sitenizdeki sayfaların ve içeriklerin yapısını, anahtar kelimelerin yerleşim düzenini ve yapısını, h1 h2 ve etiketlerin yapısını, backlink analizlerini, .css .js dosyalarının düzeltilmesi ve web sayfasının açılış hızlarının düzeltilmesi gibi bir çok problemlerin giderilmesi hizmetlerini sağlayabilirim. SEO için en önemli algoritmalardan biri web sitesinin açılış hızı, sayfaların yapısı ve anahtar kelimelerin sayfa ile uygunluğu vb. gibi. SEO çalışması detaylıdır ve sonucu uzun süreli kalıcıdır.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal Medya hesaplarınızı profesyonelleştirelim. Daha kaliteli içerik paylaşımı, doğru kişiye doğru mesajı iletme, marka ve sayfa tasarımları, Facebook Store aracılığı ile ürünlerinizin sosyal medya üzerinde de ayrıca online olarak satışa uygun hale getirilmesi, markanızın ve takipçilerinizin analizlerine göre uygun zaman planlaması yapıp içeriklerin doğru tarih ve saate yayılması, etkileşimlerin (yorum, beğeni) arttırılması vb. bir çok hizmeti size sağlayabilirim.

Online Fiyat Teklifi Alın

Dijital Pazarlama Reklam Hesap Yönetimi SEM, E-Ticaret ya da normal şirket web siteleriniz için SEO fiyat teklifi alabilirsiniz.